„Ģipša Fabrikas”
2. kārtas apartamenti
baudiet harmonisko piekrastes gaisotni
lielpilsētas vidū.
Skats uz
gleznainu ainavu
baudiet nomierinošo Daugavas un Vecrīgas panorāmu
no Jūsu apartamentu logiem.
Ķieģeļu arhitektūras
manifests
apartamenti ir projekta pirmās kārtas turpinājums,
kas ir izcils 19. gs ķieģeļu arhitektūras piemērs
un industriālā mantojuma piemineklis.
Vieta, kas atbilst
Jūsu dzīves stilam
projekta teritorijā atrodas viens no
Rīgā iecienītākajiem restorāniem „Fabrika”,
kā arī privātā jahtu un laivu piestātne.
Atgūstiet spēkus
mierā un klusumā
ļaujieties zaļās Ķīpsalas kluso ieliņu
un Daugavas ūdeņu plašuma valdzinājumam.
© Visas tiesības aizsargātas. SIA "Ģipsa Fabrika" 2012

ĶĪPSALA

Ķīpsala ir sala, kas atrodas Daugavas kreisajā krastā. Tā ir daļa no Rīgas vēsturiskā centra aizsargājamās buferzonas, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Ķīpsalas galvenā priekšrocība ir tās atrašanās vieta – tikai puskilometra attālumā no Vecrīgas- kas nodrošina vieglu un ātru nokļūšanu pilsētas centrā. Tā ir oāze dunošās galvaspilsētas vidū. Mieru un klusumu tīkojošie „Ģipša fabrikas” iedzīvotāji savās mājās var nokļūt ar divriteni, mašīnu vai kājām pa Balasta dambi, šķērsojot Vanšu tiltu. Balasta dambis ir arī lieliska promenāde pastaigām gar Daugavas krastu. Tā bruģakmens virsma ierobežo automašīnu plūsmu, kas arī ir patiesais nolūks – nepieļaut, lai tas kļūtu par noslogotu caurbrauktuvi.

Ķīpsala pēdējos gados ir kļuvusi par prestižu dzīvesvietu, šeit dzīvo daudz ārvalstu vēstnieku un dimplomātu. Dažu minūšu gājiena attālumā no projekta atrodas Rīgas Starptautiskā skola (RSS), kurā mācās arī vēstnieku un ārvalstu profesionāļu bērni. 2011. gada augustā skola turpinās pakāpenisku paplašināšanos, uzņemot bērnus arī 7. klasē. Paplašināšanās turpināsies vismaz līdz 2014. gadam, izglītojot skolēnus līdz 9. klasei.

AnotherTravelGuide.com:
… ĶĪPSALA IR VĒL VIENA FANTASTISKA VIETA, KAS PIEDĀVĀ PALŪKOTIES UZ CITĀDU RĪGU …

Ja vēlaties nedaudz izbaudīt rezonējošo Rīgas nakti, noslēdziet savu dienu pilsētā, ieturot vakariņas „Fabrikas restorānā” ar teiksmaino pilsētas panorāmas skatu fonā. Tā kā restorānu ir iecienījuši gan vietējie iedzīvotāji, gan viesi, tad ir ieteicams savlaicīgi rezervēt galdiņu ar vislabāko skatu uz Daugavu un Rīgas baznīcu smailēm. No šā skatu punkta Rīga atgādina skaistu pastkarti – tādu, kas pastāvīgi mainās atkarībā no gaismas un ēnas saspēles … Noteikti atliciniet brīdi pastaigai pa Ķīpsalu, sala lepojas ar dažiem labi saglabātiem unikālās Rīgas koka arhitektūras piemēriem, kurus rūpīgi atjaunojuši arhitektes Zaigas Gailes biroja komanda. Turklāt, pretēji pilsētas centram, Ķīpsalā ir neticami mierīgi un klusi. Vislabākais veids, kā nokļūt atpakaļ pilsētas centrā, noteikti ir pastaiga kājām.

LV RU EN